Tylko 247 zł za szkolenie „Współczesny savoir-vivre” w Warszawie!

Unikalna możliwość wzięcia udziału NA ŻYWO

w spotkaniu w Warszawie z prawdziwym arystokratą,
znanym z występów w telewizji i na antenie radiowej,
Leszkiem Leopoldem baronem von Biberstein Kazimierskim!

Super promocja !!! – Nie przegap takiej okazji!

Sprzedaż biletów kończy się 15 października o północy!

Leszek Leopold von Biberstein Kazimierski Były czasy, gdy dobrych manier uczono przy pomocy bardziej inwazyjnych i mniej przyjemnych metod. Dobre wychowanie kojarzy się wielu ludziom z nakazami i zakazami, czyli ograniczeniem wolności. Ale czy tak rzeczywiście musi być?

Z nasza wyjątkową oferta możesz poznać sekrety etykiety w dużo przyjemniejszy sposób – podczas szkolenia „Współczesny savoir-vivre„, które poprowadzi sam Leszek Leopold baron von Biberstein Kazimierski .

Pięciogodzinne szkolenie prowadzone przez jednego z najbardziej dystyngowanych polskich dżentelmenów, potomka słynnego rycerskiego rodu von Biberstein, pozwoli Ci zabłysnąć w towarzystwie w prawdziwie arystokratyczny sposób.

Odtąd też nie powinieneś już mieć wątpliwości, czy należy całować kobiety  w rękę, jak komu kogo przedstawiać, jak prawidłowo witać gości i wznosić toasty, właściwie dobierzesz strój do okazji i trunki do potraw, nawet nauczysz się z klasą używać telefonu komórkowego i wysyłać e-mail’e.

Zapisy:

Zgłoś się udział w szkoleniu .

.

Certyfikat-Savoir-Warszawa-03-2012-RAMKA-MaleNa program szkolenia składają się m.in .:

• ubiór – zasady ogólne, rodzaje ubiorów, dodatki, najczęstsze uchybienia
  • sztuka jedzenia i picia – składanie sztućców, jak należy jeść poszczególne potrawy, spożywanie napojów – również alkoholowych – kieliszki i szklanki
  • spotkania towarzyskie – przyjęcia oficjalne i prywatne, zaproszenia, nakrycie stołu, dekoracja i oświetlenie, kartoniki z nazwiskami gości, kolejność dań, kto wita i zaprasza gości do stołu, rola telefonu komórkowego
  • podstawy protokołu – precedencja, tytułowanie, tytuły urzędowe, dyplomatyczne, naukowe, kurtuazyjne, zastosowanie w mowie i piśmie, formy grzecznościowe, „pan” kontra „ty”
  • bilety wizytowe – rodzaje wizytówek, papier, układ, format, czcionki, bilety prywatne, urzędowe i kombinowane, wzory biletów, pisanie po wizytówkach
  • podróż samochodem – hierarchia miejsc w samochodzie, jak wsiada i wysiada kobieta, w taksówce, w samochodzie służbowym i prywatnym
  • wyjazdy zagraniczne – przygotowanie się do wyjazdu, zachowanie się za granicą

Gwarancją arystokratycznej ekskluzywności warsztatów jest osoba prowadzącego – Leszek Leopold baron von Biberstein Kazimierski to uznany specjalista od dobrych manier i dyplomowany ekspert ds. protokołu dyplomatycznego, od 15 lat prowadzący kursy, warsztaty oraz szkolenia w kraju i za granicą. Jest częstym gościem programów telewizyjnych (m.in. TVP 2, TVN, TVN Style) i stacji radiowych, gdzie doradza widzom i słuchaczom jak z klasą przejść przez życie.

Bo od kogóż uczyć się reguł zachowania, jeśli nie od prawdziwego barona?

Każdy uczestnik spotkania
otrzyma
praktyczny podręcznik i certyfikat

będzie mógł skorzystać z poczęstunku
podczas przerw kawowych.

Termin:IMG_1652_OK

• 18 października 2014 r. , godz. 10:00

Koniec sprzedaży za

MIEJSCE:

• Centrum szkoleniowo-konferencyjne
    „Metrum ¾”

ul. Równoległa 4a,

.

Dla uczestników szkolenia parking samochodowy GRATIS!

Dojazd komunikacją: Kolejka WKD Raków oraz autobusami numer: 401 i 189.

Zapisy:

Zgłoś się udział w szkoleniu

Formularz zgłoszeniowy i oferta w PDF:

Adobe-Acrobat-256x256

[warning]

WAŻNA INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW:

Prosimy uprzejmie o wcześniejsze przybycie w celu rejestracji

Recepcja będzie czynna od godz. 09:30.

Prosimy również o kontakt z biurem SIS (e-mail: sis@sis.edu.pl) w celu Podania imienia i nazwiska uczestnika , potrzebnego do wystawienia pamiątkowego certyfikatu .

Będziemy także wdzięczni ZA wcześniejsze przesłanie droga mailową Danych niezbędnych do wystawienia Faktury VAT Za udział wag szkoleniu.

[/warning]

Harmonogram Szkolenia