POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szanujemy Twoją prywatność!

Nigdy i pod żadnym pozorem, ani w żadnej formie nie udostępniamy danych użytkowników serwisu sis.edu.pl nikomu (z wyjątkiem rzecz jasna uprawnionych organów jeśli tego zażądają). Dotyczy to zwłaszcza adresów e-mail. Jedyny wyjątek mogą stanowić zbiorcze dane natury statystycznej jednakże w formie uniemożliwiającej jednoznaczne rozpoznanie osób (np. miejscowości z jakich pochodzą użytkownicy sis.edu.pl).

Nie zbieramy danych wymagających zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) zgody GIODO tj. np. danych o wyznaniu, rasie czy narodowości. Dane zbierane na sis.edu.pl nie są danymi osobowymi w rozumieniu Ustawy.

Korzystanie z niektórych usług sis.edu.pl wymaga rejestracji. Rejestrując się na sis.edu.pl i podając swój adres poczty elektronicznej e-mail zobowiązujesz się do przestrzegania Zasad (w tym zasad Polityki Prywatności), oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są prawdziwe oraz przyjmujesz do wiadomości i jednocześnie wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji związanych ze sis.edu.pl oraz Partnerami sis.edu.pl na podany w zgłoszeniu rejestracyjnym adres e-mail, w tym informacji handlowych w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z dnia 9 września 2002 r.). Rejestrując się na sis.edu.pl zamawiasz bezpłatny biuletyn sis.edu.pl. Zamówienie to jest ważne do odwołania.

Każdy użytkownik sis.edu.pl może w każdej chwili edytować swoje dane oraz zażądać usunięcia swojego konta (czyli także swoich danych) z serwisu sis.edu.pl. Dane te zostaną trwale usunięte (nie zaś jedynie deaktywowane).

Partnerzy sis.edu.pl kierujący swoje wiadomości poprzez biuletyn sis.edu.pl do użytkowników sis.edu.pl nie mają dostępu do danych użytkowników sis.edu.pl. Operator serwisu sis.edu.pl dokłada wszelkich starań by treści te były zgodne z zainteresowaniami użytkowników sis.edu.pl oraz prawem i dobrym obyczajem, jednakże nie bierze za nie żadnej odpowiedzialności.

Imię i Nazwisko użytkowników wypowiadających się na forum sis.edu.pl są jawne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników sis.edu.pl.

Dla wygody użytkowników serwis wyposażony jest w mechanizm zapamiętywania loginu i hasła bazujący na cookies. Dane te są szyfrowane przed zapisaniem na dysku Twojego komputera. Jeżeli nie chcesz by Twój login i hasło były zapisane w cookies nie zaznaczaj opcji pamiętania logowania.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityka Prywatności nie rejestruj się proszę na sis.edu.pl i nie korzystaj z usług sis.edu.pl.

Wyłączenie odpowiedzialności

Operator serwisu sis.edu.pl dokłada wszelkich starań by publikowane w serwisie sis.edu.pl informacje oraz komentarze (forum) były zgodne z prawem i dobrym obyczajem oraz by były najwyższej jakości oraz by system był wolny od wad. Nie bierze jednak żadnej odpowiedzialności za skutki ich stosowania. Poglądy i opinie publikowane przez użytkowników na forum nie muszą być zgodne z poglądami i opiniami operatora serwisu sis.edu.pl.

Operator serwisu

Operatorem serwisu jest Śląski Instytut Szkoleń. Dane firmy dostępne są na stronie firmowej: www.sis.edu.pl .

Jedna myśl nt. „POLITYKA PRYWATNOŚCI”

Możliwość komentowania jest wyłączona.