SZKOLENIA ZAMKNIĘTE


Przeznaczone są wyłącznie dla pracowników jednej firmy.

Zajęcia prowadzone są w miejscu i terminie wybranym przez Państwa.

W porównaniu do szkoleń otwartych, szkolenia zamknięte SIS dostosowywane są do specyfiki i potrzeb firmy, dla której prowadzimy szkolenie. My nazywamy to “szyciem na miarę”, co oznacza w praktyce indywidualne określenie celów, przygotowanie programu, a następnie prowadzenie każdego szkolenia.

Uczestnicy

Ponieważ każde ze szkoleń jest „szyte na miarę”, zdarza się, że dla potrzeb konkretnego odbiorcy oferujemy szkolenie, w którym wybrane są różne zagadnienia i bloki tematyczne z różnych grup. Z tego względu trudno jest nam zaprezentować gotowe programy szkoleniowe, zapraszamy więc do zapoznania się jedynie z kluczowymi elementami składowymi każdego z bloków tematycznych.

Każdy z uczestników otrzymuje materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Zgłaszamy jednocześnie gotowość nieodpłatnych konsultacji i pomocy w wyborze ośrodka szkoleniowego oraz realizacji logistyki całego przedsięwzięcia. Propozycja ta dotyczy również obslugi na miejscu (ciągła, bezpłatna opieka koordynatora) i recepcji uczestników. Mamy w tym względzie bogate doświadczenie, którym chętnie się z Państwem podzielimy.

Zaznaczamy, że jako firma szkoleniowa mamy atrakcyjne upusty kosztów zakwaterowania w wielu sprawdzonych ośrodkach. Wszystkie zaproponowane przez nas ośrodki są idealnym połączeniem przyzwoitych warunków bytowych i przystępnej ceny.

Państwa praca sprowadzi się praktycznie do określenia budżetu i zatwierdzenia przygotowanego przez nas planu. Resztę roboty bierzemy na nasze barki.

Oprócz powyższego, proponujemy również Państwu
kompleksową pomoc
przy organizacji imprez towarzyszących
(dyskoteka, ognisko, występ kapeli góralskiej, grupy szantowej
lub innej grupy wokalno-instrumentalnej)

ZAPRASZAMY !!!