MISTRZOWSKIE PREZENTACJE PUBLICZNE

MISTRZOWSKIE PREZENTACJE PUBLICZNE

czyli Sztuka Prezentacji Publicznych

.

Na tym szkoleniu poznasz odpowiedzi na następujące pytania:

• PrezenterJak być bardziej przekonującym podczas występów publicznych?
  • Jak wzmocnić skuteczność oddziaływania i perswazji podczas prezentacji produktów i usług?
  • Jak zainteresować i utrzymać uwagę odbiorców?
  • Jak argumentować i radzić sobie w „trudnych” sytuacjach?
  • Jak zwalczyć tremę i w pełni wykorzystać swoje możliwości?
  • Jak świadomie i skutecznie używać mowę ciała?

.

Szkolenie poprowadzi nasz znany i ceniony ekspert, Leszek KAZIMIERSKI.

[notice]

CELE SZKOLENIA:

• Poznanie zasad konstruowania i łączenia elementów wystąpienia/prezentacji oraz właściwego zarządzania wystąpieniem, które wzmocni efekt biznesowy
  • Świadome budowanie wizerunku eksperta podczas wystąpień
  • Rozwój umiejętności i technik wywierania wpływu i perswazji
  • Poznanie sposobów radzenia sobie z „trudnym sytuacjami”
  • Opanowanie tremy przed wystąpieniem i konstruktywne wykorzystanie stresu
  • Podniesienie umiejętności pracy głosem i świadome wykorzystywanie mowy ciała podczas wytępów publicznych

Nauczysz się krok po kroku przygotowywać perswazyjne prezentacje multimedialne. Dzięki nim skuteczniej sprzedasz Twoje produkty, projekty i idee.

[/notice]

Prowadzący szkolenie:

Leszek KAZIMIERSKI

• Specjalista w zakresie wystąpień publicznych, komunikacji, zarządzania wrażeniem w biznesie, kontaktów z trudnym klientem.
  • Trener i coach w dziedzinie zaawansowanych technik rozwoju umiejętności prezentacyjnych, technik wywierania wpływu, obrony przed manipulacją.
  • Wykłada w Katedrze Unesco na Uniwersytecie Jagiellońskim.
  • Stworzył program szkolenia i coachingu „Mistrzowskie prezentacje publiczne” dla mówców, trenerów i szkoleniowców.
  • W swojej karierze przeszedł wszystkie szczeble zarządzania – od specjalisty do dyrektora.
  • Autor fachowych publikacji w gazetach i czasopismach branżowych oraz ekspert zapraszany do udziału w programach radiowych i telewizyjnych (TVP-2, TVN, TVN Style).

Szkolił m.in. pracowników takich firm jak:

• BADER Polska, BANK ŚLĄSKI, BP, COMMERCIAL UNION, ERGO HESTIA, FINANCIAL MARKETING GROUP, POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA, G4S, GÓRNOŚLĄSKI ZAKŁAD ELEKTROENERGERTYCZNY, Health & Beauty Media, HOCHLAND, INSTYTUT NAFTY I GAZU, ISUZU Motors Polska, „JELFA”, LASY PAŃSTWOWE, MAKRO Cash & Carry Polska SA, McDONALD’S Polska, MAXTEL, METALLCHEMIE Polska, NEOPLAN Polska, PAUL HARTMANN Polska, PLIVA Kraków, POLSKIE SIECI ELEKTROENERGETYCZNE, POŁUDNIOWY KONCERN ENERGETYCZNY, PU HOLTUR, SOLIDEX, TELENERGO, UNILEVER, VISON EXPRESS, WEBOLIT Polska, Zakłady Mięsne DUDA BIS.

[important]

Więcej na temat tego szkolenia:

[/important]